Plakaty 50x70cm

Szukasz wspaniałych plakatów, którymi możesz udekorować swój dom? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. W tej kategorii znajdziesz wszystkie nasze plakaty w rozmiarze 50x70 cm. Jest to jeden z naszych największych rozmiarów, a plakaty, które znajdziesz w tej kategorii, będą stanowić wspaniałe elementy wystroju Twojego domu.

Osobisty akcent z plakatami w rozmiarze 50x70 

Dzięki stylowym plakatom łatwo jest dodać osobisty akcent do pokoju. Nasze plakaty są wysokiej jakości i są zawsze dostępne w niskiej cenie. Ponadto oferujemy plakaty z różnymi motywami zarówno w formacie krajobrazowym, jak i portretowym. Plakaty w rozmiarze 50x70 zawsze dodają pomieszczeniu ciepłego klimatu.Dekoruj obrazami w rozmiarze 50x70 cm. Plakaty doskonale sprawdzają się jako najbardziej efektowna ozdoba Twoich pomieszczeń, w otoczeniu mniejszych obrazów lub innych dekoracji.&Jesteście nie wielkimi fanami sztuki, ale chcecie dodać coś stylowego do swoich pomieszczeń? Wtedy idealnym rozwiązaniem jest prosty plakat o wymiarach 50x70 cm. Jeden lub kilka plakatów w tym rozmiarze to wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać prosty, ale stylowy akcent do pokoju;

 

Köpplakaty czarno-białe, zdjęciamänniskor orazzwierzęta,ilustracje abstrakcyjne czy może plakaty z motywami stworzonymi przezartyści pełnoetatowi. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju plakatu szukasz, nasze obrazy 50x70 cm są dostępne w każdym stylu;

Szeroki wybór plakatów z Posterton

Jeśli szukasz plakatów w rozmiarze 50x70 cm to dobrze trafiłeś. W Posterton są setki wydruków do wyboru. Nie zadowalaj się połowicznymi projektami w niskiej jakości, kiedy możesz dostać to, co najlepsze. Obiecujemy, że w tej kategorii znajdziesz swoje nowe ulubione obrazy;

 

Czy wiesz, że stale uzupełniamy nasz asortyment o to, co najnowsze i najmodniejsze? Ale oczywiście jest też szeroki wybór wzorów vintage i klasycznych, których nie można przegapić. 

 

Nie zapomnijcie zgłębić takich kategorii jak np.plakaty vintage i plakaty z motywami inspirowanymi przez naszeårtimes. Są też dzieła malowane w takich stylach sztuki jak np.Line Art orazAkwarela.  

Obrazy z plakatami w różnych rozmiarach;

Plakaty w różnych rozmiarach są ważne przy ustawianiu obrazu. Oczywiście, możesz zdecydować się na użycie tylko modeli w tym samym kolorze, ale wynik będzie bardziej kreatywny, jeśli wybierzesz różne. Jeden lub kilka plakatów o wymiarach 50x70 cm dobrze sprawdza się jako centralny punkt tapety. Następnie ułóż plakaty w taki sposób, aby21x30 oraz30x40 wokół w różnych poziomach, aby przyczynić się do ładnych kontrastów. W poszukiwaniu inspiracji lub w celu porównania już istniejących obrazów, możnakliknij tutaj.  

Fajne plakaty w formacie 50x70 cm od Posterton

W Posterton można kupić plakaty w rozmiarze 50x70 cm i kilku innych. Chcemy, aby każdy, niezależnie od rozmiaru, mógł ozdobić swój dom pięknymi plakatami. Jeśli nie masz ramy, która pasuje, możesz kupićnowe ramy z nami. 

 

Ciężko pracujemy, aby zaoferować Ci szybką i bezproblemową dostawę. Masz też 14-dniową politykę zwrotów. Zapraszamy do kontaktu z namiobsługa klienta jeśli masz jakieś pytania.