Artysta

Wypełnij swoje ściany plakatami znanych obrazów i dzieł sztuki znanych artystów. W Posterton mamy piękne wydruki i plakaty przedstawiające wiele z najbardziej ikonicznych dzieł w historii sztuki - od renesansu do sztuki nowoczesnej i street artu. Przejrzyj nasz szeroki wybór plakatów znanych artystów lub skorzystaj z menu po lewej stronie, aby wybrać konkretnego artystę. Wszystkie nasze plakaty drukowane są na papierze premium, co zapewnia piękny i trwały wydruk.

Köp plakaty på kända obrazy i dzieła sztuki

W tej kategorii znajdziesz dzieła sztuki, które przeszły do historii, obrazy, które zmieniły sposób patrzenia na sztukę oraz artystów, którzy wybrali własną drogę. Do naszej oferty wydruków artystycznych wybraliśmy ulubione dzieła artystów, którzy odcisnęli swoje piętno na naszym świecie. Niezależnie od tego, jaki styl sztuki lubisz najbardziej, wśród tych plakatów na pewno znajdziesz plakat artysty, którego lubisz;

Duży wybór plakatów i wydruków ze sztuką nowoczesną

Sztuka współczesna nie jest już tylko nowoczesna. W rzeczywistości sztuka wczesna nowoczesna ma ponad sto lat. Modernizm odnosi się do ruchu w sztuce, który pojawił się na początku XX wieku i wywrócił do góry nogami wszystko, co nazywano zasadami i normami. Oznacza to, że sztuka nowoczesna to tak naprawdę zbiorczy termin, który obejmuje wiele różnych stylów, takich jak ekspresjonizm, kubizm, konstruktywizm, prymitywizm itp;

Wszystkie te style sztuki łączy to, że zrywają z konwencjami dawnych czasów na temat tego, co sztuka może robić i jakich form wolno jej używać. Ta przerwa nastąpiła, ponieważfotograf uczynił sztukę figuratywną mniej ważną. 

På Posterton ma piękne plakaty od pionierów abstrakcji jak np.Hilma af Klint orazWassily Kandinsky który w swoich duchowych i filozoficznych przekonaniach eksplorował symbole, formy i ekspresje w zupełnie nowy sposób. Wśród naszych innych plakatów abstrakcyjnych znajdziesz równieżStylowe kompozycje Pieta Mondriana orazWesołe obrazy Paula Klee

Oczywiście mamy też plakaty na tablicach od takich gigantów jak np.Picasso,Matisse,Gustaw Klimt orazFrida Kahlo. Przeglądaj modernistyczne martwe natury,abstrakcyjne wzory, piękne motywy krajobrazowe i wiele, wiele więcej.   

Sztuka klasyczna w wykonaniu współczesnych artystów

Choć w naszej kategorii plakatów artystycznych przeważa sztuka współczesna, to wśród naszych plakatów mamy również wiele klasycznych dzieł sztuki, od renesansu po impresjonizm. Wśród nich znajdą Państwo m.in.Leonardo da Vincii Katsushika Hokusai, ale także francuskich artystów, takich jak Cezanne, Monet iHenri Rousseau.  

HokusaisPodczas pobytu poza Kanagawą została powielona niezliczoną ilość razy i można ją dziś znaleźć na wszystkim, od kubków do kawy po tapety i tatuaże. Hokusai jest uważany za jednego z największych japońskich artystów wszech czasów, a jego obrazy były wielkim źródłem inspiracji dla niezliczonych malarzy i ilustratorów w Japonii i za granicą;

Wśród naszych klasycznych plakatów malarskich znajdziesz również impresjonizm (i postimpresjonizm). Udekoruj swoje ściany pięknymi krajobrazami z południa Francji w mocnych kolorach zCézne lubvan Gogh. A może wybrać jeden z klasycznych obrazów Claude'a Moneta? W naszej kolekcjiPlakaty Moneta znajdziesz wiele z jego najbardziej ukochanych motywów. Nie przegap naszego pięknegowydruki på Toulouse-Lautrecs wyobrażenia o Paryżu końca XIX wieku. 

Plakaty o sztuce w wielu stylach i kierunkach artystycznych

W Posterton ciężko pracujemy, aby poszerzyć naszą ofertę o plakaty od większej liczby artystów i więcej specjalizacji. Już dziś można wybrać plakaty z tych różnych stylów sztuki:

  • Bez biegania
  • Japońskie cięcie
  • Impresjonizm
  • Ekspresjonizm
  • Prymitywizm
  • Sztuka abstrakcyjna
  • Surrealizm
  • Modernizm
  • Street art.

Można też znaleźćplakaty z obrazami od znanych artystów i ilustratorów. 

Reprodukcje znanych obrazów w różnych rozmiarach

Zamawiając u nas przedmiot, możesz również zdecydować, jaki ma mieć on rozmiar. Nie musisz jednak usuwać druku artystycznego tylko dlatego, że jest mały lub duży w stosunku do wielkości powierzchni, którą pokryje. W Posterton szczycimy się tym, że oferujemy najwyższej jakości plakaty i wydruki. Na przykład używamy papieru premium, który sprawia, że prace artystów wyglądają pięknie. Oznacza to również, że Twój plakat będzie wyglądał dobrze przez lata bez blaknięcia;

Głównym sposobem na zachowanie dobrego wyglądu plakatów na dłużej jest ich oprawienie. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy również ramki na zdjęcia z tym samym wzorem co nasze plakaty. Wybierz swój ulubiony z naszego dużego wyboruramy w drewnie; i różneramy metalowe.  

Najlepsze plakaty dla młodych artystów online

W Posterton stawiamy sobie za cel oferowanie Państwu plakatów od najlepszych artystów. Z nami możesz szybko i łatwo zrobić zakupy online i otrzymać swój plakat w ciągu 2-3 dni roboczych. Jako klient masz 14-dniowy okres zwrotu, co oznacza, że możesz wymienić plakaty, jeśli znajdziesz motyw, który bardziej Ci się podoba. Znajdź swojego faworyta wśród wielu artystów i zamów plakat już dziś!

Trudno się zdecydować? Dlaczego nie zamówić kilku za jednym zamachem! Na naszej stronie z inspiracjami zebraliśmywskazówki i pomysły, jak utrzymać dobry wygląd plakatów.