Plakaty Miasta

Zabierz ze sobą do domu mały kawałek każdego miasta, które kiedykolwiek odwiedziłeś lub marzyłeś o odwiedzeniu. Te plakaty miast z całego świata są idealnym sposobem na przypomnienie sobie fajnych doświadczeń, które miałeś podczas swoich podróży lub miejsc, do których jeszcze nie miałeś okazji pojechać. Tutaj znajdziesz szeroki wybór plakatów miejskich, które rozjaśnią Twój pokój.

Poster på miasto, które lubisz

Stwórz w swoim domu nowoczesną i miejską atmosferę z pomocą naszych stylowe plakaty på i zabytki we wszystkich miastach świata.Które miasto jest Twoim ulubionym? Pokaż to za pomocą sztuki na swoich ścianach! Dekorowanie domu ulubionymi motywami z podróży lub plakatem rodzinnego miasta jest nie tylko osobiste, ale także niezwykle stylowe i modne. Plakaty na stojakach stały się jedną z najpopularniejszych kategorii w ostatnich latach i nie wykazują oznak zniknięcia.

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pięknie ilustrowane plakaty w czerni i bieli dotyczące wszystkiego - od małych miasteczek po wielkie miasta oraz efektowne fotografie potężnych drapaczy chmur i pięknych miejskich panoram. Zaproś cały świat do swojego domu i wyeksponuj swoje ulubione plakaty z nami w Posterton!

 

Szukasz czegoś stylowego i niedopowiedzianego czy kreatywnego i przyciągającego wzrok? Nasze wydruki są dostępne w różnych rozmiarach, aby dopasować się do Twojej pustej przestrzeni. Wybierz wiele obrazów, aby uzupełnić swoje pokoje dla jednolitego i spójnego wyglądu lub połącz je z innymi plakatami, zdjęciami i plakatami, aby pokazać swój unikalny styl i osobowość. Sztuka to świetny sposób na wyrażenie siebie i pokazanie tego, za czym się opowiadasz i równie dobrze nadaje się jako dekoracja w domu lub motywacja w miejscu pracy.

Plakaty z cyframi

To, że na świecie, a w szczególności w Europie, jest wiele pięknych miast, to coś, z czym wszyscy się zgadzamy - ale które miasto jest najpiękniejsze? Na to pytanie jest wiele różnych odpowiedzi. Od oszałamiającej architektury Barcelony, przez historyczne piękno Rzymu, po romantyczne uliczki Paryża. Poniżej wybraliśmy 10 miast, które my w Posterton kochamy i które postanowiliśmy odzwierciedlić w naszej ofercie plakatów miejskich - czy przyłączysz się do nas?

 

  • Köpenhamn, Dania
  • Florencja, Włochy
  • Amsterdam, Holandia
  • Sztokholm, Szwecja
  • Berlin, Niemcy
  • Wenecja, Włochy
  • Warszawa, Polska
  • Paryż, Francja
  • Lizbona, Portugalia
  • Ateny, Grecja

 

Przedstawiając niektóre z najbardziej ikonicznych i pięknych miast europejskich, nasze plakaty z pewnością będą stanowić oświadczenie w każdej przestrzeni.

 

Motywy w różnych rozmiarach;

Znalazłeś swoje ulubione miasto, ale nie jesteś pewien, jaki rozmiar powinien mieć Twój projekt? Oferujemy szeroką gamę rozmiarów, aby dopasować się do Twoich marzeń. Posiadamy wzory w dużych i małych rozmiarach i możemy dostosować rozmiary do Twoich potrzeb. Nasze plakaty o standardowych wymiarach to:13x18 cm, A4 (21x30 cm), 30x40 cm, 40x50 cm, 50x70 cm i 70x100 cm.  

 

U nas w Posterton znajdziesz duży wybór plakatów miejskich! Wybierz spośród kilku plakatów z miastami online! Zawsze dobre ceny i szybka wysyłka!