30x40 cm ramki

Szukasz eleganckiego sposobu na oprawę swoich plakatów? Tutaj znajdziesz naszą ofertę ramek w rozmiarze 30x40 cm! Mamy do wyboru wiele kolorów i materiałów, dzięki czemu możesz znaleźć idealną ramę dla swojego plakatu lub obrazu.

Tavelram 30x40

Ramka na zdjęcia w rozmiarze 30x40 cm to jedna z naszych najpopularniejszych ramek. Wystarczy wybrać rozmiar i materiał, który Twoim zdaniem będzie najlepiej pasował do plakatu lub obrazu. 30x40 to popularny rozmiar ramy, rozmiar, w którym nie czuje się ani małego ani dużego, idealna rama pomiędzy w pigułce!

Wszystkie nasze ramy są przeznaczone do naszych plakatów i posterów o tej samej tematyce. Ale można też mieć w ramce własne zdjęcia i motywy. Dzięki temu ramka na zdjęcia ma idealny rozmiar, który sprawdza się bez względu na to, jak mieszkasz i w jakim pokoju chcesz ją powiesić. 

Możesz łatwo urozmaicić swoje ściany w domu kilkoma ramkami w mieszanych rozmiarach, dzięki czemu ramka na zdjęcia 30x40 cm będzie się wyróżniać. Jeśli chcesz wystawić kilka obrazów w grupie, passepartout jest dobrą wskazówką. Pozwala na stworzenie zupełnie innego skupienia, w zależności od konstrukcji passepartout. 

Ramy czarne, złote lub drewniane w formacie 30x40

My w Posterton oferujemy ramy wysokiej jakości, w różnych gatunkach drewna i rozmiarach. Dębowe ramy to bezsprzecznie popularny klasyk, który zawsze sprawdza się w przypadku różnych motywów. Podobnie, czarne i białe ramki są stylowe i łatwe do połączenia, aby stworzyć bardziej wyjątkowy wygląd. Mamy również srebrne ramki, miedziane ramki i złote ramki dla bardziej glamour stylu.

Różne style, pozwalające na przepływ kreatywności

Zainspiruj się naszą ofertą ramek i wybierz odpowiednie plakaty i zdjęcia do oprawienia! Ramę 30x40 można zawiesić na ścianie w poziomie lub w pionie. Jedną z porad jest użycie ramki z hak stołowy. Nie trzeba więc wbijać gwoździ i uszkadzać ścian. Poniżej znajdziesz wszystkie nasze kolory i materiały do ramki na zdjęcia 30x40:

Ramy jakościowe

Wszystkie nasze oprawki wykonane są z najwyższej jakości. Do każdej ramki dołączona jest szyba akrylowa zabezpieczona z obu stron folią ochronną, którą należy usunąć przed użyciem. Z tyłu ramy dostarczamy dwa metalowe wieszaki, które umożliwiają umieszczenie jej w pionie lub poziomie.

Kupuj tanio ramki 30x40 online w Posterton!

Aktualizacja domu nie musi być droga! Dzięki nowej ramie i nowym motywom na ścianach można łatwo zmienić wygląd domu w zależności od piosenki i stylu. Zakupy oprawek w sieci mają wiele zalet. Jednym z nich jest cena. Dzięki naszym ramkom możesz w łatwy sposób stworzyć nowy, świeży wygląd bez konieczności wydawania na to dużych pieniędzy. Nasze ramy są wysokiej jakości i w rozsądnych cenach, więc możesz robić zakupy z ufnością i łatwością. Co najlepsze, gdy już znajdziesz swoją ulubioną ramę, możesz łatwo zmienić jej wzór, aby uzyskać zupełnie nowy wygląd. Co oznacza, że możesz łatwo zmienić styl swojego domu bez konieczności wydawania fortuny. 

Ramki i ramki na zdjęcia 30x40 – Doskonały wybór

Czy wiesz, że 30x40 cm to jeden z najczęściej spotykanych rozmiarów ramek w domu? Jest to również idealny rozmiar do dekoracji pięknymi plakatami w tablicy. Albo w połączeniu z dużymi ramkami lub zdjęciami Twoich dzieci i zwierząt domowych. Ponieważ jest to jeden z najbardziej popularnych rozmiarów plakatów, z łatwością znajdziesz swój ulubiony motyw, który nada Twojemu pokojowi idealny klimat, którego szukasz.

Ramki na zdjęcia w rozmiarze 30x40 są prostokątne i mają proporcje 3:4, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym;

Może masz zdjęcie, które zrobiłeś swoim telefonem? Zdjęcia wykonane telefonem są zazwyczaj w formacie 4:3, co oznacza, że nasza ramka 40x30 idealnie nadaje się do takich zdjęć. Żeby nie trzeba było kadrować zdjęcia!

Ramka na zdjęcia z obrazem 30x40 w centrum uwagi

Myślisz o stworzeniu obrazu w domu? Dzięki obrazowi na tablicy kredowej możesz połączyć kilka obrazów i motywów, aby stworzyć jednolity wygląd. W tym miejscu naprawdę przydaje się nasza ramka na zdjęcia 30x40. Jest to idealny rozmiar do eksponowania w pionie i poziomie na ścianie, co sprawia, że pasuje do wielu konstelacji. Dzięki temu inspiracja może płynąć. 

Jeśli chcesz mieć obraz w swoimkökjadalnia,salon lub nie było wsypialniaCo najmniej jedna ramka na zdjęcia w rozmiarze 30x40 jest podana do wiadomości. Możesz chcieć mieć 4 motywy w tym samym rozmiarze lub połączyć różne rozmiary. Jeśli potrzebujesz inspiracji, jak zaplanować ramkę na zdjęcia, znajdziesz ją tutaj:Zaplanuj swoje malowanie

Najlepszy ze wszystkichczasy Z łatwością możesz wymienić motywy w ramkach, które już wcześniej idealnie umieściłeś na swojej ścianie. W ten sposób możesz nadać swojemu domowi zupełnie nowy wygląd i sprawić, że poczujesz się jak w zupełnie nowym pomieszczeniu.