40x50 cm ramki

Nadaj swoim ścianom trochę osobowości dzięki naszym ramkom 40x50! Dostępne w różnych kolorach i materiałach, można stworzyć modną ścianę obrazów, łącząc kilka różnych ramek na zdjęcia. Znajdź swoją ulubioną ramkę 40x50 cm.

Tavelram 40x50 cm

Szukasz stylowej i nowoczesnej ramki na zdjęcie o wymiarach 40x50 cm? W takim razie znalazłeś właściwą! Mamy ramki w różnych kształtach i stylach, więc na pewno znajdziesz idealną ramkę, która uzupełni Twoje zdjęcie lub plakat. Dzięki współczynnikowi proporcji 4:5, ramki te mogą również pracować zarówno przy wyświetlaniu poziomym, jak i pionowym. Więc czy chcesz mieć ramkę w pionie czy w poziomie, te sprawdzają się idealnie!

Tutaj zebraliśmy nasze stylowe i niedrogie ramki, abyś mógł szybko i łatwo oprawić i ozdobić swoje ulubione projekty. Niezależnie od tego, czy szukasz prostej czarnej ramy, czy czegoś bardziej ozdobnego, mamy dla Ciebie idealną opcję;

Ramka 40x50 – idealny rozmiar?

Odpowiednia rama może zrobić różnicę w wystroju Twojego domu. Przy tak dużym wyborze na rynku, może być trudno wiedzieć, która rama jest dla Ciebie odpowiednia. Wybierając ramę dla swojego obrazu, zdjęcia lub plakatu, chcesz mieć ramę, która nie jest ani duża, ani mała. Idealnym rozwiązaniem według nas jest nasza ramka na zdjęcia 50x40 cm. Jest to idealny rozmiar dla średniej wielkości zdjęć i jest dostępny w szerokiej gamie stylów, aby dopasować się do Twojego gustu i stylu dekoracji.

Ramki w różnych stylach

Jakie są różne style wnętrz? Odpowiedzi jest wiele. Kiedy trzeba również wybrać odpowiednią ramę dla motywu, staje się jeszcze trudniejsze.Niektóre czasy wybór może być bardzo jasne i wiesz dokładnie, co chcesz, ale czasami jest to trochę trudne, zwłaszcza jeśli trzeba mieszać kilka motywów;

Czarna rama lub złota rama 40x50

Ale jeśli chodzi o klasyczny styl, nie można się pomylić z czarną lub złotą ramą 40x50. Czarne ramki są eleganckie i niedopowiedziane i pozwalają Twojemu dziełu sztuki lub fotografii zająć centralne miejsce. Złote ramy mają luksusowe wykończenie, które sprawia, że Twoje prace wyglądają wyjątkowo fantazyjnie. Aby uzyskać autentyczny akcent, możesz dodać passepartout do swojej ramy;

Elegancka i modna ramka

Rama 40x50 jest idealna do stworzenia naturalnego i eleganckiego wyglądu w Twoim domu. Istnieje wiele różnych odcieni drewna do wyboru, więc możesz znaleźć idealny, który będzie pasował do wystroju Twojego domu. Niezależnie od tego, czy stawiasz na klasykę, czy na modę, drewniana rama 40x50 cm będzie idealnym wyborem. Jeśli chcesz czegoś nieco innego, spróbuj ramki z brązu lub miedzi. Te eleganckie opcje dodadzą odrobinę klasy do każdego pomieszczenia.

Poniżej znajdziesz wszystkie nasze kolory i materiały do ramki na zdjęcia 40x50:

Miejsce na ramę 50x40

Szukasz idealnego miejsca na powieszenie swojej nowej ramki 40x50 cm? Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc:

  • Znajdź ścianę, która jest wystarczająco duża, aby pomieścić ramę. Nie chcesz, żeby był za mały lub za duży.
  • Wybierz miejsce, które jest wolne od bałaganu. Dzięki temu ramka będzie się wyróżniać i pięknie wyglądać.
  • Wybierz miejsce, które dostaje dużo naturalnego światła i umieść drzewa obok w oknie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje zdjęcia będą wyglądać jasno i żywo.
  • Upewnij się, że ściany są gładkie i czyste. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoja rama pozostanie prosta i będzie ładnie wyglądać.

Jakość i niezawodność

Robiąc u nas zakupy w Posterton, powinieneś mieć pewność, że nasze produkty są produkowane terminowo i z zachowaniem wysokiej jakości. Nasze ramki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają front ze szkła akrylowego, który jest zabezpieczony z obu stron folią ochronną. Z tyłu ramki znajdują się dwa metalowe zawiasy, dzięki którym można eksponować zdjęcia w pionie lub poziomie. Mamy również politykę, która zapewnia, że nasi dostawcy wykorzystują 100% energii odnawialnej we wszystkich procesach produkcyjnych.

Nie używaj haczyków na zdjęcia do swoich ramek

Po wybraniu ramek, zalecamy również, abyhak miecza. Poręczny mały haczyk jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami ramek na zdjęcia i ścianami, dzięki czemu łatwo zainstalować swoje dzieło sztuki w kilka sekund. Nie wymaga śrub, kołków ani wiercenia; wystarczy użyć młotka, aby wykonać pracę. A co najlepsze, kołki używane do montażu pozostawiają minimalne ślady na ścianie, więc możesz zmieniać układ swoich dzieł sztuki tak często, jak chcesz, nie powodując żadnych szkód.