70x100 cm ramki

Szukasz dużej ramy, która sprawi, że Twoje dzieło sztuki, obraz lub plakat będą się naprawdę wyróżniać? Nasze ramki 70x100 cm są idealne i możesz je wykorzystać zarówno w formacie krajobrazowym, jak i portretowym. Wybierz spośród wielu kolorów i materiałów, aby znaleźć idealne dopasowanie do swojej pracy.

Piękna rama może zdziałać cuda w Twoim domu

Ramki na zdjęcia lub ramki na zdjęcia są jednym z tych elementów wystroju domu, o których nie myślimy zbyt wiele, dopóki nie potrzebujemy jednego. I wtedy zazwyczaj mamy dużo freebies. Jaki rozmiar jest mi potrzebny? Jaki kolor pasuje do mojego wystroju? Jak mam go powiesić? Rama chroni obraz, ale dobrze wyglądająca rama dodaje również wiele wartości do wystroju. Oprócz funkcji ochronnej, ramka daje wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi o miejsce umieszczenia zdjęcia;

A skoro mowa o zdjęciach, to ramka 70x100 jest w sam raz na duże zdjęcia rodzinne lub ciemne zdjęcia krajobrazowe. Niezależnie od tego, czy powiesisz go na ścianie, czy postawisz na bocznym stoliku, duży rozmiar ramy robi naprawdę dobre wrażenie. Jeśli więc szukasz idealnego wykończenia dla swojego domu, nie zapominaj o mocy dobrej ramy.  

Tavelram 70x100 cm

Duży obraz w naszych ramach 70x100 cm będzie bardzo efektowny do powieszenia solo na ścianie, ale równie dobrze może być połączony z kilkoma mniejszymi ramami. Wybierz pasujące motywy, a następnie stwórz jednolity wygląd, dodając stylowe ramki. Albo w kolorze dębowym, albo na przykład w kolorze czarnym lub białym. Pamiętaj, że nasze obrazy można z łatwością powiesić w formacie krajobrazowym lub portretowym, w zależności od motywu. Te ramki 70x100 mają rozmiar półki i wiele osób woli je dekorować stojąc na podłodze, opierając się o ścianę. Wskazówka dla tych, którzy lubią często zmieniać rzeczy!

Różne materiały i rozmiary 70x100

Powiedzenie, że mamy ramę do każdego pomieszczenia i stylu nie jest usprawiedliwieniem. Zebraliśmy drewniane i metalowe ramy w różnych modelach, abyś mógł łatwo znaleźć odpowiednią ramę dla swojego osobistego stylu.Nasze ramy 70x100 są dostępne w kilku kolorach: czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz w naturalnych wykończeniach drewna i dębu.&Jesteś tym, który preferuje klasyczny wygląd złotej ramy 70x100, która daje ekskluzywne i luksusowe wrażenie? A może uważasz, że rama drewniana 70x100 cm to właściwy wybór, który wprowadzi do Twojego domu bardziej ciepły i naturalny wygląd? Niezależnie od wyboru, te książki są idealne dla jasnych i czarno-białych obrazów i są świetnym dodatkiem do każdego domu. Duża rama w ogóle, a rama 70x100 w szczególności, to gwarancja stworzenia efektownego wyglądu na wszystkich Twoich ścianach;

Duże i stabilne ramy

Våraduża rama w rozmiarze 70x100 są nie tylko stylowe i piękne do oglądania. Są też solidne i wykonane z wysokiej jakości drewna lub metalu, który zapewnia trwałość przez długi czas. Są one dostarczane z urządzeniem do zawieszania na ścianie zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki temu stanowią doskonały dodatek do każdego domu. Ramki w tej kategorii nadają się do zdjęć o wymiarach do 70x100 cm lub 100x70 cm i mają proporcje 7:10.

Tanie ramy 70x100

Duży nie musi oznaczać drogi. Wierzymy, że każdy powinien móc cieszyć się wysokiej jakości oprawą. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby utrzymać nasze ceny na przystępnym poziomie, nie rezygnując z jakości. Dotyczy to wszystkich naszych różnych ramek. Od kilku lat dostarczamy niedrogie ramki na całą Europę i otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii. Otrzymują wysoką jakość, ale i wysokie ceny;

Łatwy montaż ramki na zdjęcia 70x100

Zakup ramek 70x100 z Posterton nie powinien być tylko przystępny cenowo; powinien być również łatwy w montażu. Nasze ramy są idealne do większych prac i posiadają klipsy na plecach do szybkiego i łatwego montażu. Dodatkowo posiadają haczyki, dzięki czemu można je powiesić na ścianie w pozycji pionowej lub poziomej. Aby Twoje zdjęcia zachowały wspaniały wygląd, dołączyliśmy bardzo grubą, odporną na uderzenia plexi, która jest krystalicznie czysta. Pamiętaj tylko, aby przed powieszeniem ramki na ścianie usunąć ochronny plastik.

Dopasuj swoje ramy do stylu wnętrza

Style aranżacji wnętrz stale się zmieniają i ewoluują. Niektórzy projektanci wnętrz wolą używać pewnych rodzajów materiałów do swoich ramek, ponieważ odzwierciedlają one nadrzędny temat konkretnego stylu. Poniżej dopasowaliśmy różne ramy do różnych stylów wnętrz i jak można je wybrać.

Skandynawskie – stylowe biało-czarne ramy 70x100

Styl skandynawski jest lekki i odważny, często spotykany w białych lub czarnych oprawach. Te wybory są łatwe do wykonania, aby nie zagracać przestrzeni, ale także dodać elegancki akcent bez przyciągania zbyt wiele uwagi.

Fashion & Glamour – luksusowa srebrno-złota rama 70x100

Jeśli chcesz stworzyć w swoim domu luksusową i nowoczesną kuchnię, ważny jest nie tylko wybór mebli, ale także sposób ich ekspozycji. Przy wyborze ramek dobrym wyborem są na przykład ramki srebrne lub złote, ponieważ pasują do wielu różnych stylów wystroju pomieszczeń. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzą takie elementy wnętrza jak wózek na napoje z metalowymi detalami.

Bohemian – naturalne ramy drewniane 70x100

Jeśli szukasz czegoś z organicznym uczuciem, drewniane ramy mogą być idealne. Ustawienie w stylu bohemy może pomóc wydobyć bardziej naturalną stronę twojego wystroju. Droższe drewno, takie jak dąb, daje zupełnie inne rezultaty niż lżejsze, więc warto wypróbować opcje, zanim zdecydujemy się na konkretny rodzaj drewna, którego chcemy użyć. Na przykład, zdjęcie starego znaku może mieć dodatkowy charakter i bohemian appeal z mniejszą ramką wokół niego.