Gustav Klimt Plakaty

Niech plakat sztuki Gustava Klimta ozdobi Twoje ściany. Jego obrazy i portrety są oryginalne, ponadczasowe i szczegółowe, dzięki czemu jego sztuka jest wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia w Twoim domu! Niezależnie od tego, czy masz już swoje ulubione dzieło Klimta, czy chcesz przejrzeć jego wiele pięknych obrazów, zanim się zdecydujesz, trafiłeś we właściwe miejsce. Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie wydruki obrazów Klimta.

Nowe i stare

Kiedy mówi się o najsłynniejszych artystach Austrii, Gustav Klimt jest jednym z nazwisk, które zazwyczaj pojawiają się jako pierwsze. W czasie swojej aktywności stał się znany na całym świecie ze swoich motywów i technik. Jest również kojarzony z secesją (Jugend), ruchem, który miał ogromny wpływ na rozwój sztuki od początku XX wieku.

Obrazy Gustava Klimta są pełne szczegółów i często mają zmysłowy podtekst. Wielu mówi o nim jako o pionierze, który wniósł nowe wpływy do świata sztuki zastygłego w tradycji i historii. Jego pionierska sztuka sprawiła, że jego obrazy nadal powstają w najróżniejszych odmianach i formach, nie tylko jako plakaty i grafiki;

Złoty okres Gustava Klimta

Elementy złota można często znaleźć w wielu jego najwybitniejszych dziełach sztuki. Ojciec Klimta był grawerem złota i srebra, i choć sam nie wybrał tego zawodu, szlachetne kruszce zdawały się go inspirować. Z pewnością miał złoty okres, w którym stworzył jedne ze swoich najsłynniejszych dzieł. Zapewne znacie jeden z najbardziej znanych obrazów Gustava Klimta; Całowanie. Niesamowita historia, która dziś, ponad 100 lat później, nadal fascynuje i inspiruje uczonych na całym świecie;

Powtarzającym się motywem w jego obrazach jest kobiece ciało. Z symboliką i mistycyzmem przedstawiał kobiety w wielu swoich obrazach. Dobrym przykładem jest Portret Adele Bloch-Bauer. Podobnie jak para w Pocałunku, Klimt również ozdobił Adele złotymi akcentami;

Inspiracja - udekoruj swoje plakaty Gustav Klimt

Niezależnie od tego, czy podziwiasz Gustava Klimta od lat, czy dopiero odkrywasz jego sztukę, jesteśmy pewni, że spodobają Ci się jego projekty w Twoim domu. Plakaty są świetne do umieszczenia w każdym z naszych pokoi rama. Dopasuj złote wstawki do złotej ramki lub skontrastuj z czarną. Nie ma dobra i zła! 

Jeśli potrzebujesz pomysłów lub wskazówek, jak udekorować plakatami, polecamy zapoznać się z naszym działem Inspiracja. Zawiera wskazówki i porady, jak złożyć piękny obraz; idealny dla tych, którzy nie mogą wybrać tylko jednego z urzekających motywów Gustava Klimta;

Plakaty Gustav Klimt w najwyższej jakości;

Nasze plakaty zawsze drukowane są na papierze najwyższej jakości. Używamy papieru premium, który posiada certyfikat FSC z matowym wykończeniem. Każdy plakat jest sprawdzany przez nasz zespół seniorów, którzy zatwierdzają tylko plakaty o najwyższej jakości obrazu. Możesz mieć pewność, że otrzymasz plakat, który odzwierciedla autentyczność oryginału.

Najlepsze plakaty z motywami Gustava Klimta online

Dziś można szybko i tanio stworzyć na własnych ścianach niektóre z najpopularniejszych na świecie wzorów artystycznych. Mamy darmową wysyłkę powyżej 349 kr i czas dostawy około 2–3 dni roboczych.

Nie jesteś pewien, który z obrazów Gustava Klimta najbardziej pasowałby do Twojego domu? Nie ma problemu. Zamów swoje ulubione i wypróbuj je na ściance. Zawsze masz 14-dniowy okres zwrotu i możesz wtedy w wolnej chwili wybrać, który plakat najlepiej pasuje do reszty Twojego wnętrza. 

Posiadamy również plakaty z motywami innych artystów działających na przełomie wieków 1800-1900. Monet, Matisse oraz Wassily Kandinsky ...którego obrazy najlepiej zabrać do domu.